Čištění Pardubice koberce

Díky strojovému čištění Pardubice budou vaše koberce opět jako nové

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Pardubice koberce nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i čištění koberců. Čištění koberců je velice namáhavá práce, a pokud jde o velké prostory, je prakticky nemožné je čistit bez prostředků k tomu určených. Přesně tento problém řešili učitelé a vychovatelé z jedné základní školy, kde potřebovali vyčistit koberce v jejich školním kinosále. Proto nás kontaktovali a najali si nás na vyčištění jejich koberců.

Nejdříve naneseme kvalitní zásaditou chemii, kterou pomocí kotoučového stroje a jeho rotačních kartáčů zapracováváme do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tímto způsobem se naše kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergen, bakterie a mikroorganismy, které nemají ve vašem koberci co dělat.

Protože…

Protože můžou výrazně znepříjemňovat alergikům život. Navíc tato kosmetika nejen koberce ale i celý prostor, kde čištění probíhalo, provoní. Dalším důležitým krokem v čištění koberce je správné a důkladné odsátí čistící pěny. Která se na koberci pomocí kotoučového přístroje vytvořila a obsahuje veškerou špínu, kterou do sebe vstřebala z čištěného koberce. Naše speciální podtlakové vysavače se postarají o co nejlepší možný výsledek.

Odsátím přebytečné vody a pěny z koberce také napomáháme k výslednému postavení vlasu. Po našem ošetření totiž nepoznáte, kde byla místa na koberci slehlá a ušlapaná. Koberec získá znovu svou původní barvu, je dezinfikovaný, zbavený zápachu. Takže poté vypadá jako nový.

Tímto…

Tímto způsobem jsme ze všech koberců odstranili šmouhy z kolečkových bruslí a navrátili tak příjemnou a čistou atmosféru do jejich domácnosti. Máme radost, že s námi naši klienti byli moc spokojení a naše služby využívají doposud. A to je naším cílem, aby s námi zákazník byl vždy spokojení. Protože není lepší vizitkou pro jakoukoli společnost, než spokojený zákazník a radost, že odvádí dobrou práci.

Na naší profesionalitě si zakládáme a to nejen z hlediska kvality našich služeb. Ale pečlivě vybíráme i naše zaměstnance. Protože dobré vystupovaní je také jedním z důležitých zásad naší společnosti. Není totiž možné, aby zaměstnanci, kteří pracují s lidmi, byli nepříjemní a neochotní. Proto je pro nás dobrá spolupráce s klienty stejně důležitá jako výsledky naší práce.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *