Koberce čištění Pardubice

Pokud potřebujete kvalitní čištění koberců, spolehněte se na strojovou kotoučovou metodu Pardubice

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Pardubice  zajišťuje profesionální čištění koberců pomocí kvalitního strojového kotoučového čištění. Jedná se o nejúčinnější metodu čištění, která je v dnešní době dostupná. Jednou z nejhorších metod čištění je extrakční metoda čištění, která kvalitní a stoprocentní vyčištění koberce nemůže zajistit.

Tento systém strojového čištění koberců používá kombinaci kotoučového stroje a velmi výkonného třímotorového vysavače, který má úzkou kobercovou hubici, který poté odstraní všechny nečistoty. Rozhodně není dobré spoléhat se na extrakční mokrou metodou čištění. Je pro nás naprosto nepochopitelné, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům tuto zastaralou metodu čištění, která většinou napáchá spíše další škody než užitku. 

Je…

Je tomu tak proto, že vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Naštěstí si první zákazníci o tom něco zjistili, takže se hned obrátili na nás. Potřebovali z koberce odstranit skvrnu od parfému, který se jim tam rozlil opravdu velkou nešťastnou náhodou.

Snažili se to nejdříve vyčistit sami, ale nedařilo se jim to. Nejprve jsme na jejich koberce nanesli kvalitní a velmi účinnou kosmetiku, se kterou máme jen dobré zkušenosti. Nechali jsme ji chvíli působit, a poté jsme kosmetiku zapracovávali naším strojovým kotoučovým strojem pomocí jeho rotačních kartáčů do koberce tak dlouho, dokud neodstranil veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Takže jde skutečně o hloubkové čištění. Poté jsme vše prakticky do sucha vysáli naším vysavačem a koberec byl zase v pořádku. Takže pokud potřebujete vyčistit koberec a sami si s tím nevíte rady, rozhodně nedoporučujeme spoléhat se na extrakční metodu čištění.

Protože ta rozhodně není řešením, i když chápeme, že mnohé zákazníky láká svou nízkou cenou. Nejlepší možností je využít strojovou metodou čištění, která se skutečně dokáže o skvrny na koberci postarat. Koberec poté bude vypadat mnohem lépe, navíc lze touto metodou prodloužit životnost vašeho koberce.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *