Strojová kotoučová metoda si na koberci poradí i se špinavým kobercem v kuchyni, tepování sedaček Pardubice

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje Čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat. 

Strojová…

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Ty mnohdy způsobuje extrakční metoda, protože se jedná o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod, protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda.

Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od vajíček smíchaných se strouhankou. Připravovali řízky a tato obalovací hmota jim omylem skončila na koberci v kuchyni. A tak vyhledali naši pomoc. Naši pracovníci k nim přijeli hned druhý den, protože jsme se báli, aby se vajíčka příliš nevsákla do hloubky koberce. 

Ale…

Ale protože flek nebyl příliš starý, bylo možné to vyčistit hned na první pokud. Na manželích bylo vidět, že jim spadl kámen ze srdce. Protože takovou skvrnu by na koberci rozhodně nechtěl mít nikdo. Nakonec si od nás nechali koberce vyčistit i ve zbytku domu a od té doby jsou našimi stálými spokojenými zákazníky. Protože koberce v kuchyni se zašpiní mnohem snadněji než v jiných místnostech a vyžadují pořádnou péči.

Ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o spadená vajíčka, tak si menší skvrny dokážou vyčistit i bez naší pomoci. Dále nabízíme i další úklidové služby, mezi které patří i čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti a plísní. Takže ať už potřebujete cokoli z těchto služeb, neváhejte se na nás obrátit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *