Nátěr proti plísním

S plísní si nejlépe poradí nátěr proti plísním LSG, a proto se na něj spoléháme v Pardubicích

V naší základní umělecké škole učíme žáky rozvíjet jejích hudební dovednosti, mezi které patří zpěv, hra na klavír, flétnu, klarinet a tak dále, máme toho v nabídce spoustu. A v jednom za našich sálů, kde právě probíhají hodiny zpěvu, se začala tvořit plíseň. Neměli jsme nejmenší tušení, jak je to možné, protože náš úklidový personál je velice pečlivý. Ale muselo to zmizet, protože plísně mohou ohrožovat zdraví dýchacích cest a dětem by se v takové místnosti pochopitelně špatně zpívalo a mohlo by to ohrozit jejich výkon.

Takže jsme se s kolegy shodly, že bude nejrozumnější, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Takže jsme začali hledat na internetu, čím odstranit plíseň, a našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která realizuje službu likvidaci plísní a na kterou byly jen kladné recenze. Zaměstnanci zdi nejprve mechanicky očistili a použili dezinfekční prostředek a zamalovali barvou a vše nechali proschnout do druhého dne.

Po odstranění…

Po odstranění nečistot poté dali nátěr proti plísním LSG , který pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.  To znamená, že i velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení.

Zároveň…

Zároveň se teda jedná nejen i o nejlepší zbraň proti plísní, ale samozřejmě i jako prevence. A od té doby máme od plísně pokoj, takže jsme byli rádi, že se to dalo takto bez problému vyřešit. Byli jsme taky moc rádi, že neměli problém s tím přijít o víkendu, abychom nemuseli rušit výuku, protože pro spoustu rodičů by to mohlo být pochopitelné. Byli jsme s nimi moc spokojení, takže je můžeme pouze všem doporučit.

Zaměstnanci byli taky velice milí a příjemní, což se dneska už také nevidí na každém kroku, zvlášť, pokud firma nabízí kvalitní služby. Musím říct, že z hlediska poměr cena výkon je tohle to určitě nejlepší firma, s jakou jsem se doposud setkala. Milí zaměstnanci, kvalitní servis, spolehlivost, to je to, co každý zákazník, který si za službu zaplatí, očekává. Ale bohužel ne vždy se vám toho dostane. Ale u A SERVISU máte jistotu, že ano.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *