Odstraňování plísní

S odstraněním plísně je spolehnutí na úklidovou firmu na likvidaci plísní Pardubice

Plíseň v interiérech není nic příjemného, už jenom proto, že to hrozně vypadá a taky to hrozně smrdí. S manželem jsem nemohli přijít na to, co ji mohlo způsobit, protože jsme nikdy plísně nemívali a čistotu jsme samozřejmě udržovali. Ale po poměrně dlouhém výzkumu na internetu jsme zjistili, v čem byl problém.

Před poměrně krátkou dobou jsme si totiž nechali zateplit dům a pořídili plastová okna. Jejich výhodou je, že dobře izolují, takže z domu neuchází teplo. Ale mají tu nevýhodu, že právě dochází k menší výměně vzduchu mezi interiérem a exteriérem a v domě se drží větší vlhkost. Kvůli vlhkosti se na zdi začne kondenzovat pára, která se nedostane ven a plíseň je na světě. Snažili jsme se to vyčistit, ale moc úspěchu jsme nesklidili.

A můj manžel…

A můj manžel jako správný cholerik naznal, že se na to může vykašlat, a že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu, protože naše snaha byla stejně k ničemu. Tak jsem hledala na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala a nebyly by to zbytečně vyhozené peníze, aby nebyl ještě více naštvaný. A tak jsem našla úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni, která měla opravdu výborné reference. A potom, co byli u nás doma, musím říct, že byly zcela oprávněné.

Plíseň odstranili do poslední nečistoty a vše pak ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG. Celkově si jejich službu odstranění plísně Praha pochvalujeme, protože byli rychlí a svou práci udělali poctivě. Jsou to opravdu zkušení a laskaví pracovníci, kteří vědí, co dělají. Jsem ráda, že jsme se s manželem obrátili právě na tuto firmu a jsme jim opravdu vděční. K tomu nabízí i řadu dalších jiných služeb, které jsme začali rovněž využívat.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *