Pardubice čištění podlah

„Strojové mytí podlah Pardubice“ dokáže vyčistit jakýkoliv druh podlah

Čištění průmyslových podlahVlastníme bytový dům, ve kterém jsou 4 byty, v jednom z nich bydlíme a v přízemí domu pronajímáme obchod.  Starost o dům tak zabírá opravdu hodně času, vyřídit všechny složenky a postarat se o to, aby všechno v domě klapalo. Zajisti úklid společných prostor a vůbec všeho opravdu není práce jenom tak. Úklid společných prostor mám na starost já, ale vždycky jednou za rok se obrátíme na specializovanou firmu, aby všechno vyčistila důkladně a já pak po celý rok dělám takový ten udržovací pořádek. Už několik let spolupracujeme s firmou Pardubice čištění podlah, která nám tyhle generální úklidy pomáhá realizovat. – čištění litých podlah

Vždycky necháme pořádně vyčistit podlahu a okna. Firmu A SERVIS jsme už před lety vybrali proto, že měla velmi dobré doporučení a od té doby s nimi rádi spolupracujeme. Jde o super partu, která dělá svou práci zodpovědně a pečlivě. Ke všemu je na ně vždycky spoleh, nejsou drazí a už se známe, takže přesně ví co a jak. A za ty roky se vůbec nezhoršili. Firma se zaměřuje nejen na čištění podlah, ale také na čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti, kromě toho umí i vyčistit okna v téměř jakýchkoliv podmínkách.  Působí nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu, kde je konkurence daleko větší, než u nás.

Taky…

Broušení podlahTaky je super, že umí vyčistit různé druhy podlah od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. My máme v chodbě domu kameninové podlahy a tak pro ně není problém je vyčistit. Využívají k tomu metodu strojového čištění podlah a kotoučový stroj. Je to asi padesátikilový gigant, který má ale hodně výhod. Například to, že čistí pečlivě a do hloubky. I když podlahu pravidelně umývám výsledek je vždycky vidět na první pohled. Profesionální péče se prostě pozná. Není na ní žádná zanesená špína, krásně se leskne a nikde není ani smítko. Protože zaměstnance A SERVISU už několik let pozoruju, vím jak to dělají.

Ale stejně jsem ráda, že to dělají oni, protože jenom hýbat s tím těžkým strojem je dost fuška. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí nějaké speciální čistící chemie, nikdy jsem v obchodě nic podobného neviděla, takže myslím, že to bude nějaká profesionální věc. Potom co, povrch důkladně vykartáčovali, odsáli všechny nečistoty. Na tohle všechno pořád používali ten těžký padesátikilový stroj. Potom, co dokončili práci tímto strojem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami, podlahu ještě jednou namočili čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechala se doschnout. Proces je to opravdu dost složitý i na popsání. Ale výsledek je jednoduchý a jasný- krásně čistá podlaha. A SERVIS LIPKA, s.r.o. rozhodně doporučuju.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *