Pardubice odstranění graffiti

Každá prevence je důležitá a to i co se týče graffiti. „Čištění graffiti Pardubice“

rychlé odstranění graffitiPřírody našich zákazníků jsou různé. Různí se také to proč se na nás obrátili. Někoho trápí špinavý koberec, někoho zamaštěná okna a jiného graffiti na nemovitosti. Jsou i různé typy lidí, kteří chtějí, abychom jim pomohli udržet jejich dům v čistotě a pořádku. Někdo se na nás obrátí po nějaké domácí katastrofě, například červenému vínu na koberci a jiní prostě chtějí udržet čistotu a pořádek. Pak jsou ale lidé, kteří myslí dopředu a chtějí riziko znečištění co nejvíce eliminovat. A to zejména co se graffiti týká. Takoví lidé se na nás obracejí ne proto,  že jim někdo posprejoval dům nebo cokoliv jiného, ale proto, že chtějí být na tuto situaci připravení. – čím odstranit graffiti

V naší firmě Pardubice odstranění graffiti, se specializujeme na odstraňování graffiti, proti graffiti prevenci jako je opatření fasády antigraffitovou vrstvou a kompletní servis s tím spojený. Jsme jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku, která Vám může nabídnout celou škálu těchto služeb. A to od samotného odstranění graffiti z fasády, očištění graffiti, nanesení ochrany proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, aplikace účinné ochrany proti sprejerům a jinému pouličnímu umění včetně výlepu plakátů. Ze začátku se mohou tato opatření jevit jako zbytečná. Ale díky této preventivní ochraně můžete ušetřit mnoho peněz, času a nervů.

Odstraňování…

odstranění graffiti z fasádOdstraňování graffiti z povrchů, které nejsou nijak je vždy problematické a komplikované, ikdyž nevylučujeme úplné odstranění ani v tomto případě. Běžně se však dosahuje účinnosti od 60 do 90 %. V případě, že antigraffiti nátěr nebo nástřik aplikovaný máte, není odstranění případného graffiti problém a naše služby pak dosahují 100% účinnosti. Graffiti odstraňujeme téměř ze všech povrchů a nástřik jsme také schopni na všechny povrchy aplikovat. Nástřik, který používáme my v A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajistí velmi kvalitní a účinnou ochranu povrchů fasád s životností 4 až 6 let. Tento nátěr jsme aplikovali i plot jednoho rodinného domu v centru města.

Jeho majitelé se právem obávali o jeho osud. Výhodou spolupráce s naší firmou je to, že pokud někdo posprejuje či jinak napadne fasádu, kterou jsme vám dříve opatřili tímto AGO nátěrem nebo nástřikem a vy si nás zavoláte na odstranění této malůvky nebo nápisu, my vám jej odstraníme a navíc zdarma obnovíme tu část ochrany, kterou jsme při čištění porušili. Majitelé domu s naší prací byli spokojení a tak našich služeb využívali do té doby, dokud nebyli nuceni dům prodat. Ale my jsme se s domem přesto nerozloučili, protože nás doporučili i novým majitelům. Ti chtěli nejdříve plot v podobě betonové zídky vyměnit, ale když zjistili, že je na něm aplikovaná AGO ochrana a že místo je častým terčem vandalů rádi si jej ponechali.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *