Úklid po stavbě Pardubice

Úklid po stavbě Pardubice

Úklid po stavbě Pardubice – Po stavební úklidové práce na velké obchodní jednotce obchodní  sítě v obchodním centru Pardubicích – při této zakázce jsme našemu zákazníkovi zajišťovali úklid po stavbě Pardubice. Práci jsme uskutečnili od 27. do 30. srpna 2013. Celkový čas je stanoven na 49 hodin. Na této zakázce se střídali čtyři naši zaměstnanci. Spotřebováno bylo 3l čistící chemie a 0,5l technického lihu.

Úklid po stavbě Pardubice na tomto obchodě v OC Pardubice v tomto případě se týkal mytí a čištění výloh, mytí a čištění šatních stěn, čištění spodních lišt výkladů, zrcadel, mříží, oprašování světel, mytí stolů a kovových stojanů, detailní strojové čištění podlahy, vysávání čalouněných šatních stěn a přenášení nábytku. Při této zakázce jsme také zákazníkovi této obchodní jednotky v obchodním centru Pardubice zajistili čištění zázemí a hrubé očištění venkovní dlažby.
K mytí a čištění prosklených ploch výkladů Pardubice jsme využili tzv. trik suchého leštění, který spočívá v tom, že pro konečné vyleštění skleněné plochy nejsou použity žádné leštící přípravky a tím je zaručeno, že se na ploše neobjeví tahy a kruhy po leštění. Dokonale provedené strojové vyčištění podlahy na tomto obchodu v obchodním centru Pardubice jsme zajistili pomocí kotoučového stroje, který používáme i pro strojové čištění koberců a čalounění, velmi účinné a kvalitní čistící chemie a v závěru byl povrch podroben působení vysoce výkonného vysavače, který dokáže podlahu a koberce důkladně zbavit veškerých uvolněných nečistot a vlhkosti. Problémem akce bylo přenášení velkého množství nábytku, což zabralo poměrně dost času. Kromě tohoto bychom akci celkově hodnotili jako úspěšnou. Po stavební nečistoty se nám podařily odstranit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *